KVALITNÉ ÚČTOVNÍCTVO ŠETRÍ VAŠE PENIAZE

Každý deň riešime do detailov účtovné potreby viacerých klientov, absolvujeme pravidelné školenia, odoberáme odbornú literatúru a v neposlednom rade pracujeme so špičkovým hardvérom a softvérom. Najväčšou našou výhodou je však vyše 12-ročná skúsenosť a okamžitý prehľad súvislostí v oblasti jednoduchého i podvojného účtovníctva!

Byť majiteľom firmy, či živnosti je náročné, pretože každý deň potrebujete riešiť rôznorodé problémy – od nájdenia zákazníka, cez zabezpečenie jeho spokojnosti, finančné krytie vašej réžie … a v neposlednom rade riešenie nových zákonov, ktoré sa menia príliš často.

No nemusí to byť ani zmena zákona! Stačí mierna zmena v obrate vašej spoločnosti, či lehota vášho zaradenia do istej skupiny sa pominula a už je potrebné platiť dane v inej výške, či iným spôsobom. Kto to má však pri každodenných starostiach sledovať? No predsa my!

Nami vedené účtovníctvo znamená pre vašu spoločnosť optimálny základ, na ktorom sa dá dlhodobo stavať a vyhnete sa neočakávaným prekvapeniam v podobe pokút a podobne.